Cookies
Potwierdzenie moich wyborów
Zezwolenie na wszystkie

Odrzucenie wszystkich

Rozwiązania specjalne

Różnorodność potrzeb naszych klientów w zakresie aranżacji nowoczesnych przestrzeni kąpielowych, skłania nas do ciągłego rozwijania naszej oferty w zakresie rozwiązań nietypowych. Wyzwaniem dla nas jako producenta kabin prysznicowych, od wielu lat stają się kabiny do wysokich industrialnych pomieszczeń, z możliwością dopasowania koloru okuć oraz szkła jak również kabiny z wszelkiego rodzaju wycięciami w szkle, umożliwiającymi dopasowanie kabiny do pomieszczeń ze skosami.

Nietypowe rozwiązania to również kabiny zaprojektowane specjalnie do bardzo małych łazienek, dające swobodę podczas kąpieli przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni, jak również szerokie, przestronne tafle szkła wypełnione lustrem, dzięki którym Państwa łazienka zmieni się w ekskluzywny salon kąpielowy.
Specjalne
aranżacje
nieszablonowe
Skosy
wycinki
indywidualne
specjalistyczne
specyficzne

Wybierz swoją przestrzeń

#strefa_MINI
#strefa_MINI
#strefa_MAXI
#strefa_MAXI
#strefa_SKOSY i WYCINKI
#strefa_SKOSY i WYCINKI
#strefa_WNĘKA
#strefa_WNĘKA
#strefa_KOMPLEX
#strefa_KOMPLEX

Wybierz swój kolor

#BLACK LINE
#WHITE LINE
#GOLD LINE
preloading

#strefa_MINI

Nasza propozycja:
Wejście narożne z drzwiami składanymi
Niewielka przestrzeń, w której muszą znaleźć się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia łazienki, często stanowi główny powód, dla którego rezygnujemy z kabiny narożnej. Jednak nasze rozwiązanie kabiny z drzwiami składanymi, pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej zarówno w trakcie użytkowania jak i na co dzień.

Drzwi składają się do wewnątrz kabiny zajmując niewiele miejsca i otwierając tym samym przestrzeń zamkniętą w standardowych modelach kabiny. Unikatowa konstrukcja zawiasów pozwala na całkowite złożenie drzwi, a tym samym niezwykle przemyślaną oszczędność miejsca, w sytuacji kiedy miejsca w łazience jest naprawdę niewiele.

Wejście narożne z drzwiami składanymi dostępne jest dla wybranych modeli serii: DIVERA, SOLINO, TOP-LINE
Powrót do wyboru przestrzeni
preloadingpreloading

#strefa_MAXI

Nasza propozycja:
Kabina w zabudowie U-MONTAŻ
W nowoczesnym budownictwie strefa kąpielowa coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Łazienki są coraz większe, doświetlone naturalnym światłem słonecznym dzięki obecności okien. To już nie tylko miejsce gdzie dbamy o codzienną higienę ale coraz częściej nasze domowe SPA. I to właśnie w takich łazienkach doskonale sprawdzają się szerokie, wygodne kabiny prysznicowe z dodatkową ścianką boczną, dzięki której kabina stanowić może centralny element wyposażenia łazienki.

U-MONTAŻ to idealne rozwiązanie dla łazienek o większej powierzchni, w której mamy swobodę umiejscowienia kabiny w sposób niestandardowy w dowolnym miejscu, niekoniecznie w jednym z narożników. Kabinę w U-MONTAŻU cechuje większa ilość elementów szklanych - składa się ona nietypowo z dwóch ścianek bocznych, drzwi oraz dodatkowych elementów stabilizujących w przypadku kabin bezramowych. W zależności od modelu mogą to być drzwi otwierane na zewnątrz lub/i do wewnątrz kabiny lub przesuwane.

Kabina w zabudowie U-MONTAŻ dostępna jest dla wybranych modeli serii: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE, TOP-LINE S
Powrót do wyboru przestrzeni
preloadingpreloading

#strefa_SKOSY i WYCINKI

Nasza propozycja:
Drzwi ze ścianką boczną ze skosem i wycinkiem
Poddasze czy też pomieszczenia ze skosami to strefa, w której bardzo trudno jest zaaranżować łazienkę z prysznicem. Jednak dzięki wycięciom w szkle pod dowolnym kątem, okazuje się, iż właśnie w tak z pozoru trudnej i niemożliwej do zaadoptowania przestrzeni możemy uzyskać niezwykle klimatyczną, w pełni funkcjonalną, ale przede wszystkim przyciągająca uwagę kabinę prysznicową.

Dzięki wycięciom w szkle możliwe jest uzyskanie dowolnego kąta nachylenia dla tafli szkła i tym samym dostosowanie drzwi do wnęki lub ścianki bocznej, do skosów ściany/poddasza. Zamówienie realizowane jest w trybie specjalnym, z indywidualnym wsparciem działu projektowego SanSwiss.

Drzwi ze ścianką boczną ze skosem i wycinkiem dostępne są dla wybranych modeli serii: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE, TOP-LINE S
Powrót do wyboru przestrzeni

#strefa_WNĘKA

Nasza propozycja:
Drzwi do wnęki z profilem kątowym narożnym
Trudny układ łazienek, lub krzywizny ścianek działowych, a czasami również chęć ergonomicznego wykorzystania wnęki łazienkowej to idealne miejsce na zastosowanie drzwi z profilem kątowym narożnym, umożliwiającym zamontowanie drzwi do kabiny pod dowolnym kątem. Rozwiązanie to pozwala na zamknięcie nietypowej wnęki i stworzenie w niej komfortowej strefy kąpielowej.

Drzwi z profilem kątowym narożnym dostępne są dla wybranych modeli serii: ANNEA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE, TOP-LINE S. Standardowe drzwi do wnęki dostępne są we wszystkich seriach.
Powrót do wyboru przestrzeni

#strefa_KOMPLEX

Nasza propozycja:
Drzwi ze skróconą ścianką boczną
To rozwiązanie umożliwiające skrócenie ścianki bocznej kabiny do wysokości odpowiadającej wysokości wanny i osadzenie jej w zależności od modelu, bezpośrednio na obudowie wanny lub z boku wanny.

Komfort szybkiej kąpieli pod prysznicem kontra długi relaks w wannie. Kompleksowość niczym w salonie kąpielowym możemy dziś osiągnąć nawet dla niewielkich rozmiarów łazienek. Połączenie strefy prysznicowej ze strefą wanny możliwe jest między innymi dzięki skróconym ściankom bocznym montowanym w zależności od modelu, bezpośrednio na obudowie lub z boku wanny.

Drzwi ze skróconą ścianką boczną dostępne są dla wybranych modeli serii: CADURA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE, TOP-LINE S
Powrót do wyboru przestrzeni
preloadingpreloading

#BLACK LINE

Nasza propozycja:
Kabina prysznicowa w matowej czerni
BLACK LINE to kolekcja kabin prysznicowych SanSwiss z elementami w tonacji matowej czerni. Stanowi doskonałe połączenie maksymalnej funkcjonalności produktu z minimalistyczną estetyką formy. Ujęty w linie, kształty i proporcje tworzy kompozycje idealne, harmonijnie współgrające z każdym rodzajem wnętrza. Jest klasyką trendów i ekstrawagancją współczesnego designu.

Kolekcja została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie klasyczną elegancję czerni, nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość. Ich wzajemne przenikanie jest esencją loftowego i modernistycznego designu, który nadaje wnętrzu łazienki przestrzeni, ładu i prostoty.

BLACK LINE obejmuje kabiny prysznicowe serii: ANNEA, CADURA, DIVERA, EASY, SOLINO, TOP-LINE S
Powrót do wyboru przestrzeni
preloading

#WHITE LINE

Nasza propozycja:
Kabina prysznicowa w matowej bieli
WHITE LINE to najnowsza kolekcja białych kabin prysznicowych. To odważne połączenie prostoty bieli i minimalistycznego wzornictwa. Propozycja dla osób odważnych, których pasją jest odkrywanie nowych, ekstrawaganckich rozwiązań.

Kolekcję WHITE LINE cechuje lekkość jaką nadaje jasny, biały kolor. Kolor, którego subtelność i naturalność z jaką dostosowuje się do otaczającej przestrzeni, pozwala na stworzenie spokojnej ale niezwykle wyrazistej aranżacji. Białe, matowe wykończenie kabin prysznicowych to obecnie jedna z najciekawszych propozycji, doskonale wpisująca się we współczesne trendy wzornictwa i designu w branży wyposażenia wnętrz i łazienek.

WHITE LINE obejmuje kabiny prysznicowe serii: CADURA, EASY
Powrót do wyboru przestrzeni

#GOLD LINE

Nasza propozycja:
Kabina prysznicowa w kolorze złotym
Złoto jest symbolem luksusu, elegancji i ekskluzywności, niezbędnym w modzie i aranżacji wnętrz. Złoto przenosi przytulne ciepło i zapewnia przytulność w łazience. Kabina prysznicowa w odcieniach złota jest nowoczesna i bardzo osobista. Złota elegancja w połączeniu ze współczesną funkcjonalnością to nowy trend w projektowaniu łazienek.

Modele z kolekcji GOLD LINE są wszechstronne i łatwo integrowalne z różnymi stylami wnętrz. GOLD LINE to udane połączenie wyrafinowanego projektu, przyjaznej dla użytkownika ergonomii, wysokiej funkcjonalności i ekskluzywności wizualnej.

GOLD LINE obejmuje: CADURA
Powrót do wyboru przestrzeni