Cookies
Potwierdzenie moich wyborów
Zezwolenie na wszystkie

Odrzucenie wszystkich

Referencje

Wysoka jakość naszych kabin prysznicowych, gwarantująca długoletnie funkcjonowanie doskonale sprawdza się nie tylko w budownictwie mieszkaniowym ale także i w obiektach inwestycyjnych typu hotele, pensjonaty czy salony SPA. Kabiny prysznicowe SanSwiss użytkują goście licznych obiektów usługowych zlokalizowanych w całej Europie.
preloadingpreloading

Buddha-Bar Hotel

Czechy / Praga
Stworzona w 1996 roku słynna na całym świecie restauracja Buddha-Bar powstałą dzięki wyobraźni jej założyciela, Raymonda Visana.

Kreatywność tego utalentowanego obieżyświata i jego pragnienie przekraczania ustalonych standardów, ukształtowane przez jego liczne podróże, dały mu dar czerpania z wielu kultur, które dziś odzwierciedlają DNA Buddy-Bar. Jego koncepcja: „Podróż w czasie podróży”. Jego innowacyjna wizja konsekwentnie kieruje jego ambicjami, inspirując najnowocześniejsze projekty, aby zaspokoić oczekiwania stale wymagającej międzynarodowej klienteli.

Buddha-Bar Hotel
preloadingpreloading

IBIS StyleS HOTEL

Rumunia / Arad
Ten nowoczesny i komfortowy budynek dołączył do rodziny hoteli ibis 1 lipca 2016 r. Od tego czasu oficjalnie staliśmy się częścią Grupy Hotelowej Orbis i znanej na całym świecie sieci hotelowej Accor.

Naszym Gościom zapewniamy pobyty w przystępnej cenie. Jako hotel marki ibis Styles wyróżniamy się indywidualnym wystrojem i niepowtarzalną atmosferą.

IBIS StyleS HOTEL
preloading

Hôtel Eurotel Montreux

Szwajcaria / Montreux
Eurotel takes you higher

Eurotel położony jest w samym sercu Montreux, nad brzegiem Jeziora Genewskiego. Wita gości prestiżem czterogwiazdkowego hotelu o podwyższonym standardzie.
Zachwyca pięknem otoczenia, przepychem i czystym górskim powietrzem.

Hôtel Eurotel Montreux
preloading

Hotel Kraskov

Czechy / Třemošnice-Starý Dvůr
EA Hotel Kraskov **** znajduje się w pobliżu wioski Železné hory, 4 km od zapory Seč. Region Čáslav jest łatwo dostępny zarówno z Pragi, jak i Brna.

Nowo zrekonstruowany hotel oferuje nowoczesne usługi hotelowe dla szerokiego grona klientów.

Hotel jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi i dla par, a także do organizacji konferencji i imprez integracyjnych.

Hotel Kraskov
preloading

Kreuz Kappel

Szwajcaria / Kappel
Nasz hotel znajduje się w sercu Szwajcarii. Odkryj, co Szwajcaria ma do zaoferowania.

Obiekt został zbudowany ze starej stodoły. Dla klientó przygotowanych jest 27 pokoi w tradycyjnym stylu. Restauracja otwarta jest przez 7 dni w tygodniu oferując tradycyjne i nowoczesne potrawy.

Kreuz Kappel
preloading

Radisson Blu Hotel

Czechy / Prague
Położony w centrum miasta PragueHotel, jest jednym z idealnych miejsc zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Usytuowany o kilka kroków od tętniących życiem barów i kawiarni, ekskluzywnych sklepów i zabytków. Hotel zapewnia gościom najwyższy standard dzięki 350 w pełni odnowionym pokojom i apartamentom.

Radisson Blu Hotel

Tree of Life

Czechy / Lázně Bělohrad
Tree of Life jest nowoczesnym, cztero gwiazdkowym resortem spa w mieście Lázně Bělohrad. Zanurz się w doświadczeniu łączącym bogatą tradycję, naturalne leczenie, alternatywną i konwencjonalną medycynę oraz doskonałe usługi świadczone w miejscu otoczonym przez naturę. Tree of Life znajduje się na obszarze o minimalnym zanieczyszczeniu powietrza i środowiska, korzysta z własnych źródeł wody oraz wydobywa własny torf leczniczy ze złoża w pobliżu uzdrowiska. To sprawia, że jest to idealne miejsce do regeneracji ciała i umysłu.

Tree of Life

Villa Regenhart

Czechy / Jeseník
Jako jedna z najpiękniejszych willi w miasteczku Jesenik, Willa Regenhart potrafi połączyć atmosferę starego świata z nowoczesnym wypoczynkowym ośrodkiem wellness.

Renowacja hotelu została ukończona w Maju 2016 roku. Ten pełen szacunku remont przywrócił naszą neobarokową willę do jej dawnej wspaniałości. Oryginalne neobarokowe, neorenesansowe oraz secesyjne szczegóły zostały zachowane oraz uzupełnione zabytkowymi meblami w salach bankietowych.

Naszym celem jest jak największy komfort i zadowolenie naszych gości. Restauracja hotelowa oferuje wysoki standard kulinarny oraz usługowy, odznaczając się tradycyjną kuchnią Czeską jak również daniami międzynarodowymi.

Villa Regenhart