Kim jesteśmy

Grupa SanSwiss to międzynarodowy holding z siedzibą w Härkingen w Szwajcarii z ponad trzydziestoletnią tradycją na rynku kabin prysznicowych. Dzięki naszej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii produkcji, jesteśmy w stanie stworzyć kabinę idealną, która zadowoli gusta nawet najbardziej wymagającego klienta.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

Grupa RONAL

SanSwiss Group jest częścią międzynarodowego koncernu RONAL GROUP - jednego z wiodących producentów felg ze stopu metali lekkich do samochodów i pojazdów użytkowych o zasięgu globalnym. Przedsiębiorstwo stawia na bliskość klienta, innowacyjność i optymalizację jakości na skalę europejską. Miliony kierowców poruszają się na kołach z felgami RONAL. Jest wieloletnim partnerem firm z branży motoryzacyjnej, takich jak: Audi, BMW, Ferrari, Ford, Lamborghini, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen i innych, a felgi marki RONAL spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymogi producentów.

RONAL GROUP stale się rozwija i obecnie produkuje ponad 17 milionów felg rocznie. Zaawansowane technologicznie linie produkcyjne zaliczają się do najnowocześniejszych w branży i są certyfikowane według najnowszych systemów zarządzania jakością i ochroną środowiska. Wewnętrzne centra badań i rozwoju gwarantują krótki czas realizacji procesów przy zachowaniu najwyższej jakości. Siedziba główna koncernu znajduje się w Szwajcarii. W całej grupie pracuje łącznie ponad 5500 osób.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wyposażania nowych pojazdów RONAL GROUP stale wyznacza nowe standardy także na rynku akcesoriów motoryzacyjnych. Wraz z markami RONAL i SPEEDLINE CORSE oferowana jest szeroka paleta produktowa, adresowana do wszystkich grup docelowych.

Dzięki marce SPEEDLINE TRUCK grupa oferuje również szeroką gamę kutych felg ze stopu metali lekkich, przeznaczonych do pojazdów użytkowych, przyczep i autokarów.

www.ronalgroup.com