OK Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

PLIKI DO PROJEKTOWANIA DLA KOLEKCJI CADURA 2019

Wiemy jak ważny w trakcie procesu projektowania jest czas i wygoda, dlatego aby ułatwić Państwu pracę, przygotowaliśmy bazę plików CAD dla naszej najnowszej kolekcji kabin prysznicowych CADURA, współpracujących z najpopularniejszymi programami dla Architektów i Projektantów wnętrz.

Aby pobrać pliki, wystarczy przejść do zakładki POBIERZ, a następnie wybrać interesujący Państwa model i rozmiar kabiny. Każdy model dostępny jest w 7 rozszerzeniach kompatybilnych z programami do projektowania tj.: CAD Dekor, CAD Decor PRO, Archicad, AUTO Cad, Visoft, Computsoft i wiele innych. Istnieje również możliwość pobrania całej bazy plików dla wybranej Serii lub też bazy dla wybranego modelu. W tym celu prosimy o przejście do zakładki z wybranym produktem.

Mamy nadzieję, iż przygotowane przez nas wg. najwyższych standardów bazy plików do projektowania, wzbogacone dodatkowo o modele umożliwiające pracę w technologii BIM, staną się już wkrótce Państwa nieodłącznym narzędziem w codziennej pracy.

Jednocześnie zapraszamy do przesyłania Państwa wizualizacji z wykorzystaniem naszych kabin prysznicowych na adres: Projektowanie.PL@sanswiss.pl. Już wkrótce znajdą się one w planowanym na naszej stronie "PANELU ARCHITEKTA" - gdzie promować będziemy najnowocześniejsze aranżacje łazienek i salonów kąpielowych wyposażonych w kabiny prysznicowe SanSwiss.

Pliki CAD dla CADURA
wstecz