OK Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Nowa linia kabin prysznicowych CADURA

Inspirowana naturą,  ukształtowana przez wodę
CADURA to nowa linia kabin prysznicowych  SanSwiss łącząca w sobie wyszukany design i ergonomię detali, najwyższą jakość materiałów oraz nowe funkcjonalności. Inspiracją do zaprojektowania serii stanowiła plastyczność życiodajnego składnika jakim jest woda. To właśnie ten naturalny żywioł, jego głębia i nieposkromiona siła zainspirowała naszych architektów do stworzenia niezwykle ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań najnowszej linii CADURA.

Połączenie starannie dobranych surowców oraz szwajcarskiej precyzji z jaką podeszliśmy do procesu projektowania zaowocowało powstaniem serii kabin, które cechuje minimalizm formy i funkcjonalność rozwiązań.  Lekka, subtelna, a zarazem wyrazista linia niezwykle oryginalnych kształtów okuć, których powierzchnia przywodzi  na myśl gładkość tafli lodu, to najbardziej wyróżniający element projektu CADURA. Zupełnie nowy ergonomiczny uchwyt,  zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy użyteczności produktu, jest nie tylko niezwykle efektowny, ale przede wszystkim funkcjonalny i wygodny w użyciu. Nowa seria kabin SanSwiss to odzwierciedlenie wyszukanego stylu i nieposkromionej natury wody, której naturalna żywiołowość i nieprzewidywalność to właśnie CADURA.

Zaprojektowana dla zmysłów
Kąpiel w otoczeniu tafli krystalicznie czystego szkła kabin CADURA - inspiruje wyobraźnię i koi zmysły.

CADURA
wstecz