OK Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

KABINA PRYSZNICOWA CADURA WYBOREM ROKU 2019

ŁAZIENKA-WYBÓR ROKU 2019 to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu powstania, czyli od 2001 r. konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem branży. W skład Jury Konkursu, oprócz przedstawicieli magazynu "Łazienka" wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci.

Wyroby nagrodzone w Konkursie ŁAZIENKA-WYBÓR ROKU 2019  uznawane są najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. W tym roku w kategorii "Kabiny prysznicowe" zwycięska statuetka trafiła właśnie do nas a nagrodzoną kabiną okazała się być kabina z naszej najnowszej kolekcji - CADURA.

Uroczysta Gala podczas, której nastąpiło wręczanie nagród odbyła się podczas tegorocznej edycji Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej. Organizatorem konkursu był wydawca branżowego magazynu Łazienka oraz portali Ryneklazienek.pl i Lazienka.pl.

Wybór roku 2019
wstecz