Cookies
Potwierdzenie moich wyborów
Zezwolenie na wszystkie

Odrzucenie wszystkich

InSens by INMAN

Komunikat prasowy

Härkingen/Gunzgen, 28 lutego 2024

RONAL Bathrooms jest partnerem i udziałowcem francuskiego startupu INMAN, zajmującego się zrównoważonymi koncepcjami inteligentnych pryszniców i łazienek w domu. Innowacyjna koncepcja prysznica InSens firmy INMAN zostanie zaprezentowana przez RONAL Bathrooms na Salone del Mobile w Mediolanie.

RONAL Bathrooms i INMAN odpowiadają na zapotrzebowanie na inteligentne i oszczędzające wodę rozwiązania w łazienkach i strefach wellness, przedstawiając zrównoważoną i inteligentną koncepcję prysznica InSens, która kontroluje efektywne wykorzystanie wody i energii oraz drastycznie zmniejsza jej zużycie. InSens firmy INMAN zostaną zaprezentowane przez RONAL Bathrooms w nowych kompozycjach RONAL Bathrooms podczas Salone del Mobile w Mediolanie, 16 kwietnia.

Koncepcja inteligentnego prysznica w domu InSens: kontroluje i oszczędza zużycie energii oraz wody w sposób zrównoważony

InSens nie tylko zmniejsza zużycie wody do 70 procent i zużycie energii do 50 procent w przypadku każdego prysznica, ale także zapewnia inteligentne, a przez to szczególnie wygodne korzystanie z kąpieli. Idealną temperaturę i ilość wody można wygodnie ustawić wcześniej za pomocą cyfrowego pada lub smartfona.

Koncepcja prysznica InSens zapewnia komfort i znaczną redukcję zużycia wody dzięki różnym inteligentnym funkcjom:

Za pomocą cyfrowego interfejsu sterowania, w pełni funkcjonalnego w obszarach wilgotnych, użytkownik może sterować wszystkimi funkcjami prysznica InSens. Dzięki opatentowanej, elektronicznej baterii mieszającej użytkownik może uzyskać pożądaną temperaturę i natężenie wypływu wody prysznicowej już przy pierwszych kroplach wody po uruchomieniu prysznica. Aby uzyskać ciepłą wodę w konwencjonalnym systemie prysznicowym, potrzeba średnio 20-30 sekund, co daje 6-8 litrów niepotrzebnie zużytej wody pitnej podgrzanej elektrycznie.

Dodatkowo wypływ wody zostaje zatrzymany w momencie odsunięcia się użytkownika od strumienia główki lub głowicy prysznicowej. Tutaj z pomocą przychodzi czujnik ruchu. Czujnik ruchu jest zintegrowany z cyfrowym interfejsem sterowania i rozpoznaje konfigurację użytkownika lub użytkowników. Można indywidualnie skonfigurować i kontrolować do 10 użytkowników prysznica. Idealną temperaturę i objętość wody można wygodnie ustawić z wyprzedzeniem dla każdego użytkownika indywidualnie za pomocą cyfrowego interfejsu sterowania lub smartfona. Zużycie wody jest wyświetlane bezpośrednio w czasie rzeczywistym na kolorowym ekranie LCD podczas kąpieli.

Inteligentna technologia regulacji InSens zapewnia kontrolę przepływu, regulację temperatury i stabilność, a także regulowanie natężenia przepływu, niezależnie od warunków instalacji. Oszczędzającą miejsce, skrzynkę hydrauliczną firmy InSens można wbudować w przestrzeń prysznicową, a także zamontować w suficie podwieszanym, pod wanną lub w odpowiednim meblu.

InSens firmy INMAN zostaną zaprezentowane przez RONAL Bathrooms w nowych kompozycjach RONAL Bathrooms podczas Salone del Mobile w Mediolanie, 16 kwietnia, hala 06, stoisko D25.

Teksty, zdjęcia i filmy dostępne są na stronie poświęconej konferencji - SanSwiss staje się RONAL Bathrooms.

O RONAL Bathrooms
RONAL Bathrooms (dawniej SanSwiss) z markami RONAL, KUDOS, KAROL i GLASS 1989 oraz prawie 500 pracownikami będzie nowym działem łazienkowym i wellness w ramach szwajcarskiej RONAL GROUP z siedzibą w Härkingen/Gunzgen, w Szwajcarii, od 1 kwietnia 2024 roku. Zakłady produkcyjne znajdują się w Czechach, we Włoszech, w Rumunii, Wielkiej Brytanii i Południowej Afryce. Firmy handlowe RONAL Bathrooms z działalnością w najważniejszych krajach europejskich i wybranych rynkach zagranicznych znajdują się we Francji, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, w Czechach, w Szwajcarii, w Rumunii, w Wielkiej Brytanii i w Południowej Afryce.

RONAL Bathrooms AG, poprzednio SanSwiss
Mittelgäustrasse 81
CH-4617 Gunzgen
+41 62 389 01 40
www.sanswiss.com
od 1 kwietnia 2024 www.ronalbathrooms.com

Kontakt Press RONAL Bathrooms                                
Sibylle Hamann Press Office and R.P.
Tel: + 49 151 55731299
E-mail:

International Press Office and R.P.
Gagliardi & Partners
Nicolo Soranzo
Tel: +39 049 657311
E-mail:

O INMAN
Założony w 2016 roku przez Cédrica Arbogasta i Gillesa Chantelota alzacki start-up INMAN projektuje i
sprzedaje innowacyjne inteligentne armatury do łazienki. Produkty IMMAN są opracowywane i
produkowane we Francji.

INMAN SAS
84 Route de Strasbourg
Le Caire - Atelier E
FR-67500 HAGUENAU
+33 649565926
www.inman.fr
from 1 April 2024 www.ronalbathrooms.com
wstecz