Cookies
Potwierdzenie moich wyborów
Zezwolenie na wszystkie

Odrzucenie wszystkich

CastelBrando - Princess Spa & Royal Wellness

Glass 1989, marka SanSwiss/RONAL Group, obecnie synonim doskonałości wellness ?made in Italy?, wzmacnia swoją obecność w sektorze profesjonalnych spa, odgrywając wiodącą rolę w nowym projekcie renowacji i przebudowy centrum odnowy biologicznej CastelBrando, jednego z największych i najstarszych zamków w Europie, w Cison di Valmarino (TV).

Nowe Princess Spa & Royal Wellness to klejnot w koronie imponującego zamku o średniowiecznym rodowodzie, który majestatycznie wznosi się na wzgórzach wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Prosecco, jako elegancki, luksusowy hotel. Nowe Princess Spa oferuje sugestywne i emocjonalne wrażenia, gdzie rytuały starożytnych łaźni rzymskich łączą się z najnowocześniejszymi technologiami wellness firmy Glass 1989.

Było to nie lada wyzwanie dla firmy Glass, która dostarczyła niestandardowe rozwiązania doskonale wkomponowane w kontekst historyczny, uwydatniając i tak już fascynującą propozycję lokalizacji Castelbrando. Stefano Boccalon, dyrektor generalny Glass 1989 i Karol Italia, stwierdzili: ?Jesteśmy szczególnie dumni, że jesteśmy partnerami w tak ekskluzywnym projekcie, który był dla nas wyzwaniem pod kilkoma względami, w szczególności koniecznością szybkiego reagowania na potrzeby klienta za pomocą dedykowanych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań, które pobudziły nasz zespół i dodatkowo potwierdziły poziom naszej wiedzy specjalistycznej w branży profesjonalnego wellness?.

Nowe centrum wellness może liczyć na trzy nowe baseny infinity 260/240 Infinity w specjalnej wersji z systemem ciągłego filtrowania i automatyczną analizą parametrów wody, które hotel może na bieżąco sprawdzać i kontrolować.

Specjalnie wybudowana strefa saun obejmuje trzy sauny o różnych funkcjach: tradycyjną saunę fińską z temperaturą sięgającą 90°, biosaunę odpowiednią dla tych, którzy potrzebują mniej intensywnych temperatur, i wreszcie saunę z miejscem do leżenia wraz lampami na podczerwień dla tych, którzy nie tolerują znacznych wahań temperatury, ale nadal chcą czerpać korzyści z sauny.
Wszystkie sauny Glass 1989 zostały specjalnie zaprojektowane by sprostać stawianym wymaganiom i upiększać przestrzeń za pomocą szczegółowych wykończeni stworzonych z jodły kanadyjskiej i tulipanowca poddany obróbce cieplnej.

Uzupełnieniem propozycji Castelbrando jest Prywatne Spa, w którym Glass 1989 stworzyło na zamówienie saunę + łaźnię turecką oraz dodało MawiSpa, wewnętrzne spa szczególnie nadające się do intymnej przestrzeni.

O firmie Glass 1989 Srl
W marcu 2023 roku spółka Glass 1989 Srl została przejęta przez oddział Łazienkowy RONAL GROUP, zajmujący się produkcją oraz sprzedażą kabin prysznicowych, brodzików, produktów łazienkowych i wellness pod markami SanSwiss, Karol, Glass oraz Kudos. Siedziba Grupy mieści się w Härkingen w Szwajcarii, natomiast zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Czechach, Włoszech, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Republice Południowej Afryki. Firma posiada biura sprzedaży we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Czechach, Szwajcarii, Rumunii i Wielkiej Brytanii.

Szwajcarska RONAL GROUP: www.ronalgroup.com jest jednym z wiodących na świecie producentów felg ze stopów lekkich i jako producent OEM zaopatruje wszystkich najbardziej znanych na świecie producentów samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

wstecz