preloadingpreloadingpreloadingpreloadingpreloading
AMALIA
Przejrzystość i elegancja
Odkryj nową serię kabin AMALIA
Odkryj nową serię kabin AMALIA
Przejrzystość i elegancja
Pokaż więcej
Glass 1989 i Karol
Glass 1989 i Karol
dwie nowe firmy Grupy Ronal
Pokaż więcej
Spotkaj się z nami na targach ISH!
Spotkaj się z nami na targach ISH!
Największe na świecie targi branży sanitarnej
Pokaż więcej
SanSwiss

SanSwiss - producent kabin prysznicowych i brodzików

SanSwiss to producent kabin prysznicowych z wieloletnią tradycją. Od przeszło 40 lat dostarcza kabiny prysznicowe i brodziki do 18 europejskich krajów. Marka ta jest rozpoznawalna, cieszy się uznaniem i prestiżem w wielu państwach, co potwierdza renomę, a także wysoką jakość oferowanych produktów.

Wiedza, doświadczenie i nowoczesne zaplecze technologiczne sprawiają, że w łazience Klientów stoją ergonomiczne i bardzo efektowne kabiny prysznicowe. SanSwiss to również producent brodzików ultrapłaskich i uniwersalnych, które pięknie skomponują się z każdym wystrojem. Poza wyposażeniem łazienek w ofercie można znaleźć różnych wymiarów ekrany ochronne, jakie obecnie wymagane w wielu firmach.

Przegląd produktów

Kabiny prysznicowe       |       Walk-In       |       Parawany nawannowe
NAJLEPSZA JAKOŚĆ
Najlepsze materiały i najwyższe standardy
Produkty SanSwiss spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, komfortu i wzornictwa. Poddajemy je stałej i konsekwentnej kontroli jakości. Dobór najlepszych materiałów i staranne wykonanie przy użyciu nowoczesnych oraz powtarzalnych procesów produkcyjnych zapewniają im najwyższą jakość zgodną z europejskimi normami.
SanSwiss
Skuteczna ochrona przed zaciekami wodnymi i kamieniem
Szkło używane do produkcji kabin SanSwiss pokrywane jest fabrycznie polimerową powłoką AQUAPERLE, której specjalna struktura sprawia, iż woda spływa po powierzchni szkła wyłącznie w postaci pojedynczych kropli redukując do minimum możliwość osadzania się zanieczyszczeń. Powłoka AQUAPERLE ułatwia codzienną pielęgnację i utrzymanie kabiny w czystości. Pozwala na zachowanie przezroczystości szkła i cieszenie się nim przez długie lata.
System wypinania drzwi
System wypinania drzwi
System wypinania drzwi
System wypinania drzwi

Kabiny prysznicowe, ścianki Walk In od producenta

Do wyboru są kabiny prysznicowe bezramowe, częściowo ramowe i ramowe. Firma wykonuje je na wymiar, a zamawiający nie tylko wybiera rodzaj kabiny, ale także typ szkła, czy kolor profili. Wszystko po to, aby kabina prysznicowa pasowała pod względem designu do całego wyposażenia i kolorystyki łazienki.

Klientom szukających innowacyjnych rozwiązań i czegoś gwarantującego najwyższy komfort producent proponuje ścianki Walk In. Są wygodne i eleganckie, a przy tym rewelacyjnie współgrają z minimalistycznym i nowoczesnym wystrojem.


Producent brodzików prysznicowych i parawanów nawannowych

W ofercie nie zabrakło także propozycji dla osób ceniących sobie długie i relaksujące kąpiele, które poza wanną chciałyby mieć w swojej łazience prysznic. SanSwiss to producent parawanów nawannowych, które można bez problemu zamontować na każdej wannie.