Wszystkie kabiny SanSwiss są szczelne zgodnie ze zharmonizowaną normą Europejską PN EN 14428:2008+A1, która to w precyzyjny sposób definiuje problem i określa metody badań.
Designersko i konstrukcyjnie poszczególne serie kabin wykazują różnice, które wpływają na stopień ich szczelności. Modele kabin wyposażonych w ramę a w szczególności w dolny profil ramowy są zdecydowanie szczelniejsze od modeli bezramowych. Szczelność kabin uzależniona jest przede wszystkim od: konstrukcji ramy i profili, rodzaju zawiasów i designu.
Niezależnie jednak, na jaki model z naszej oferty się Państwo zdecydujecie, możecie być pewni, że każdych jest szczelny.
Szczelność
Kabiny bezramowe bez listwy progowej
Oferują dobrą szczelność a dodatkowo przekonują niczym niezakłóconą przezroczystością. Brak listwy progowej może skutkować w niektórych sytuacjach pojawieniem się pojedynczych kropli wody na zewnątrz, jednak po jej zamontowaniu szczelność wyraźnie się zwiększy.
Szczelność
Kabiny bezramowe z listwą progową
Oferują bardzo dobrą szczelność, listwa progowa zapobiega wydostawaniu się wody na zewnątrz.
Szczelność
Kabiny w pełni obramowane
Oferują optymalną szczelność, zatrzymując całość wody wewnątrz kabiny aż do poziomu równego wysokości profila.

Stopień szczelności określają:

• Konstrukcja obramowań

• Konstrukcja profili

• Zawiasy

• Design kabiny

Cena w tym przypadku nie odgrywa roli.
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia