preloading
Jak należy pielęgnować kabinę, aby przedłużyć jej żywotność?

• Szkło najlepiej osuszać z nadmiaru wody po każdej kąpieli. Do usuwania kropli wody z powierzchni szkła można zastosować ściągaczkę lub miękki ręcznik papierowy, który wchłonie pozostałości wody.

• Powierzchnię szkła czyścić delikatną tkaniną taką jak bawełniana ściereczka lub miękka gąbka, która nie zarysuje powierzchni.

• Rekomendujemy stosowanie wyłącznie delikatnych i sprawdzonych preparatów czyszczących marki SanSwiss (str.363), których stosowanie wydłuża żywotność powłoki AQUAPERLE jak i samego szkła.

• Nigdy nie używaj agresywnych środków pielęgnacyjnych mogących uszkodzić powłokę AQUAPERLE jak i strukturę szkła.

Firma SanSwiss oferuje serię specjalnych środków czyszczących, które należy stosować podczas czyszczenia kabin z systemem AQUAPERLE.
GLASS CLEANER
GLASS CLEANER
Profesjonalny środek do czyszczenia szkła kabin prysznicowych z powłoką AQUAPERLE. Nadaje długo utrzymujący się lśniący połysk. Czyści bez pozostawiania smug i jest wyjątkowo delikatny.
POWER CLEANER
POWER CLEANER
Profesjonalny środek do czyszczenia kabin prysznicowych. Skutecznie usuwa mocne zabrudzenia i osady z kamienia. Szczególnie polecany do szkieł pokrytych zabezpieczającą powierzchnią AQUAPERLE.
PROTECT CLEANER
PROTECT CLEANER
Profesjonalny środek do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych. Efektywna ochrona i konserwacja szkła z zabezpieczającą powierzchnią AQUAPERLE. Zapewnia higieniczną czystość oraz pozostawia przyjemny zapach.
Ściągaczka do wody
Ściągaczka do wody
Ściągaczka ze stali nierdzewnej + dwa uchwyty mocujące
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia