preloading
Polityka prywatności portalu SanSwiss Polska sp. z o.o.
Mamy przyjemność powitać Państwa na naszym serwisie internetowym. Korzystanie z tego serwisu jest równoznaczne z akceptacją poniższych warunków.

Prawa własności intelektualnej
Wszystkie prawa autorskie oraz inne prawa własności intelektualnej (m.in. zdjęcia, teksty) umieszczone na tym serwisie są wyłączną własnością SanSwiss Polska sp. z o.o.. Pobieranie lub drukowanie wszelkich informacji z tego serwisu jest dozwolone wyłącznie do celów niekomercyjnych. Wykorzystywanie zastrzeżonych znaków towarowych oraz treści zawartych w tym serwisie jest surowo zabronione. Powielanie, przekazywanie, modyfikowanie, łączenie lub korzystanie z serwisu w celach komercyjnych jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody SanSwiss Polska sp. z o.o..
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia