Ostatnie aktualności
 • Nowa kolekcja kabin - BLACK LINE
  Przedstawiamy nową kolekcję kabin prysznicowych SanSwiss BLACK LINE.
 • Oferta SanSwiss 2018/2019
  JUŻ W SPRZEDAŻY
  NOWE modele kabin prysznicowych
  NOWE akcesoria i środki pielęgnacyjne
  NOWE rozmiary brodzików
 • ANNEA - NUMEREM 1 NA RYNKU POLSKIM!
  KABINA narożna ANNEA AN13+ANT marki SanSwiss już po raz drugi z rzędu najchętniej kupowaną kabiną prysznicową w POLSCE...
 • NOWA BAZA PLIKÓW CAD już dostępna
  Wiemy jak ważny w trakcie procesu projektowania jest czas i wygoda, dlatego aby ułatwić proces projektowania...
Pliki CAD

NOWA BAZA PLIKÓW CAD już dostępna

Wiemy jak ważny w trakcie procesu projektowania jest czas i wygoda, dlatego aby ułatwić proces projektowania, przygotowaliśmy zupełnie nową bazę plików współpracujących z najpopularniejszymi programami dla Architektów i Projektantów wnętrz.

Pliki przygotowane są w następujących formatach: 3D: DWG, DXF, OBJ, 3DS 2D: DWG, DXF oraz RFA umożliwiający projektowanie w technologii BIM.  

Aby pobrać pliki, wystarczy wejść na naszą stronę www.sanswiss.pl/pobierz/pliki-dla-architektow i wybrać interesujący Państwa model i rozmiar. Każdy model dostępny jest w 7 rozszerzeniach kompatybilnych z programami do projektowania tj.: CAD Dekor, CAD Decor PRO, Archicad, AUTO Cad, Visoft, Computsoft i wiele innych.

Istnieje również możliwość pobrania całej bazy plików dla wybranej Serii lub też bazy dla wybranego modelu. W tym celu prosimy o wybranie interesującego Państwa produktu i pobranie plików CAD bezpośrednio z listy w zakładce "Pliki dla architektów".
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia