OK Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

NOC Z DESIGN_EM w Galerii DOMAR we Wrocławiu

Już w najbliższy czwartek we wrocławskiej GALERII DOMAR odbędzie się kolejna edycja NOCY Z DESIGN_EM. Podczas tegorocznej imprezy, której motywem przewodnim będzie CZŁOWIEK, pomysłodawcy i organizatorzy imprezy będą starali się odpowiedzieć na pytania "Dlaczego design jest tak ważny w życiu codziennym każdego człowieka? Jakie potrzeby powinien zaspokajać? I dlaczego przedmioty muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne?"

I to właśnie na prezentację nie tylko niezwykle stylowej ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalnej kolekcji nowych kabin pryszczowych CADURA chcielibyśmy zaprosić do  salonu naszego partnera MAXFLIZ.

Inspirowana naturą,  ukształtowana przez wodę.

CADURA to nowa linia kabin prysznicowych  SanSwiss łącząca w sobie wyszukany design i ergonomię detali, najwyższą jakość materiałów oraz nowe funkcjonalności. Inspiracją do zaprojektowania serii stanowiła plastyczność życiodajnego składnika jakim jest woda. To właśnie ten naturalny żywioł, jego głębia i nieposkromiona siła zainspirowała naszych architektów do stworzenia niezwykle ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań najnowszej linii CADURA.

13 CZERWCA, 11 EDYCJA NOCY Z DESIGNEM, GALERIA WNĘTRZ DOMAR, WE WROCŁAWIU, PRZY UL. BRANIBORSKIEJ 14 W GODZINACH: 19.00-24.00

NOC z DESIGN_EM
wstecz